Reklama
 

 

 

PRASMINGAI PRALEISTAS LAIKAS SU „INIT TV“

2014-ieji INIT žiūrovams atnešė džiugių naujienų. Tikimės Jūsų dėmesio visus metus, kad drauge praleistas laikas atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Be abejo, didžiausia mūsų naujiena – dviejų naujų kanalų, skirtų mūsų klientų dėmesiui startas.

Naujas kanalas „INIT Ekstra TV“ nuo vasario 3 d. matomas ir analoginės televizijos žiūrovams, pristato filmus, dokumentiką, autorines laidas bei trumpas žinias. Tuo tarpu kanalas „Play TV“ skirta žmonėms, kurie savo gyvenimo negali įsivaizduoti be muzikos. Visa žanrų ir atlikėjų paletė specialiai skaitmeninės televizijos žiūrovams.

Naujienų kupina ir „INIT TV“ – kaip visada solidi, patikima, bet  nuolat besikeičianti!

Kiekvieną darbo dieną „INIT“ žinių tarnyba nenuilsdama pateikia išsamias dviejų miestų Vilniaus ir Kauno aktualijas. Karšta, objektyvi, greita ir įdomi įvykių apžvalga kiekvieną darbo dieną 17.45 val., 21 val., 22.45 val. Vakaro žinių pakartojimą galite išvysti kitos dienos rytą 9 val.

Informacijos gerbėjams skirtas ir „INIT Ekstra TV“ projektas „Ekstra žinios“. Kiekvieną vakarą nuo 18 val., 3 minučių trukmės ekspresyvios, įdomios ir operatyvios dienos naujienos išskirtiniu formatu!

„Nuomonės“ – įvykiai, požiūriai, komentarai... Kaip įprasta, ketvirtadieniais, iš „INIT TV“ studijų Kaune ir Vilniuje atvirai, aiškiai ir suprantamai apie svarbiausius mūsų gyvenimo aspektus. Tik šios laidos metu žiūrovai gali tiesiogiai dalyvauti diskusijoje ir išsakyti savo nuomonę rūpimu klausimu – el. paštu tvnuomones@gmail.com  arba studijos telefonu (8 37) 210 140. Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais – „INIT TV“ eteryje, šeštadieniais – per „INIT EKSTRA TV“.

Populiarios laidos „Susitikimai“ autoriai šiemet ir vėl lankysis pas žmones, kurie savo darbu, visuomenine veikla ar pomėgiais tarnauja mums visiems. Juk bendra šalies gerovė yra kiekvieno mūsų tikslas ir pareiga! Tad apsilankykime pas tuos, kas kuria tikrąjį Lietuvos veidą ir pasidomėkime, kaip jiems šiandien sekasi... Jau artimiausiu metu galėsite pabendrauti su įsimintiniausia 2013 metų Kauno menininke kompozitore Dalia Kairaityte, „Baltijos cirko“ vadovu ir klounu Petru Vareikiu, poete Violeta Palčinskaite,  kėdainiečiu unikalaus talento ir labai nelengvo likimo avalynės dizaineriu Žanu Maslausku, taip pat Vaidotu Valavičiumi, „Kauno pavieto laisvieji šauliai“ vadovu, aktore, skaitove ir renginių režisiere Virginija Kochanskyte bei Nacionalinės premijos laureatu rašytoju Vladu Braziūnu. „SUSITIKIMAI“ Jūsų laukia antradieniais ir šeštadieniais „INIT TV“ eteryje, na o penktadieniais bei sekmadieniais – per „INIT Ekstra TV“.

„Po laiminga žvaigžde“ – naujas projektas, kurio autoriai nardo pramogų verslo užkulisiuose ir pristato išskirtinius interviu su ryškiausiomis žvaigždėmis. Laidą žiūrėkite šeštadieniais 20.30 val.

Balandžio mėn. „INIT TV“ žiūrovų laukia premjera – naujas ciklas „Miesto lobynas“. Didžiulio populiarumo sulaukusio subjektyvių potyrių laidų ciklo „Kauno istorijos“ kūrėjai grįžta į eterį su nauju projektu. „Miesto lobynas“ – tai pasakojimas apie tuos, kurie Kauno istoriją žino bene geriausiai. Tai pokalbiai su tyrinėtojais, entuziastais, istorikais, bibliografijos specialistais, muziejininkais, kolekcionieriais. Visais tais, kuriems gimtojo miesto istorija tapo ne tik kasdienybe, bet ir gyvenimo aistra! Laida transliuojama antradienio vakarais.

Išskirtinės, kitokios muzikos puokštę paruošėme „Melomano pusvalandyje“, kaip visada sekmadieniais, 20.30 val. Kokių naujienų yra parengę rubrikos kūrėjai, telieka  kol kas paslaptis, tačiau siurprizai Jūsų tikrai laukia! Geros muzikos puokštę gurmanams paruošėme laidoje „Pasaulio muzika“. Skambės Irano, Etiopijos, Balkanų, Lotynų šalių melodijos.

Kaip ir įprasta Jūsų laukia ir geriausi filmų vakarai. „INIT TV“ eteryje kiekvieną vakarą 21.20 val. premjera ir dar be reklamos. Taip pat filmus be reklamos žiūrėkite 20.00 val. ir 22.00 val. per „INIT ekstra“ programoje.

Na, o  visai netrukus – prieš pat  pavasario šventes pristatysime dar kelias išskirtines naujienas, kurios jau ieško kelio į TV ekranus. Mūsų kūrybinė komanda kupina idėjų, kurias mielai dovanoja Jums!

Prasmingai praleiskite laiką su „INIT televizija“!


Balandžio 19 d., šeštadienis

INIT Televizijos programa Komentaras Kategorija Trukmė
7:00 Komiška drama „Sukurtas Haroldas“ (N-7) 109
9:00 Žinios Kartojama
9:20 Laida „Patinka vairuoti“ Kartojama
9:50 Laida „Nuomonės“ Kartojama
10:40 Drama „Mano vaivorų naktys“ (N-7) 91
12:15 Laida „Paprastumo džiaugsmas“ Kartojama
12:35 Fantastinis veiksmo trileris „Išeities kodas“ (N-7) 94
14:10 Animacinis f. „Peliuko Perio nuotykiai 2“ (N-7) 88
15:45 Telelaikraštis
16:05 Komedija „Asteriksas olimpinėse žaidynėse“ (N-7) 113
18:00 Pokalbių laida „Susitikimai“ Kartojama
19:00 Dramatinis serialas „Trauma“ (N-7) 45
19:45 Pasaulio muzika: Harri Manx. Bliuzas
20:30 Laida „Po laiminga žvaigžde“
21:00 Drama „Tėve mūsų, kuris esi medyje“ (N-7) 97
22:40 Trileris „Mergina su drakono tatuiruote“ (N-14) 147
1:10 Drama „Lemtingasis kelias“ (N-14) 98
2:50 Programos pabaiga
 
 
© Init 2007 Pagaminta mamaikoj