Reklama
 

 

 

PAŽINIMO DŽIAUGSMĄ DOVANOJA „INIT TV“ VASARA

Kiekviena vasara mums dovanoja daug įspūdžių, gerų emocijų ir dar nepatirtų dalykų. Naujienų kupina  „INIT TV“ – kaip visada solidi, patikima, bei  nuolat besikeičianti ir skleidžianti pažinimo džiaugsmą. Šios vasaros programos credo: Sužinok! Pažink! Išmok!

Sužinok – visas aktualiausias Europos sąjungos naujienas, kokie politikų sprendimai lemia Tavo gyevnimą laidoje „Europos naujienos“!
Pažink – viliojantį vaizduojamojo meno pasaulį su kultūros gidu „Parodos paveikslėliai“.
Išmok – profesionaliai fiksuoti savo gyvenimo akimirkas. Kūrybinės dirbtuvės – laidoje „Foto objektyvas“.
Išsirink profesiją – tai visai paprasta su socialinės laidos „Praktikantai“ kūrėjais.
Išgirsk – geriausią, ką gali pasiūlyti subtili muzikos padangė naujame projekte „Pasaulio muzika“.

Po muzikos garsų pasaulį keliaukite su laidos „Melomano pusvalandžiu“ kūrėjais.

Karšta, objektyvi, greita ir įdomi vasaros įvykių apžvalga žiniose kiekvieną darbo dieną 17.45 val., 21.00 val., 22.45 val. Vakaro žinių pakartojimą galite išvysti kitos dienos rytą 9 val.

Kaip ir įprasta Jūsų laukia ir geriausi filmų vakarai. „INIT TV“ eteryje kiekvieną vakarą 21.20 val. premjera ir dar be reklamos. Taip pat filmus be reklamos žiūrėkite 20.00 val. ir 22.00 val. per „INIT ekstra“ programoje.

RETRO VASARA SU „INIT EKSTRA TV“

Šiemet „INIT Ekstra TV“ Jums parengė išties karališką dovaną, kurią pavadino  paprastai – „Retro vasara“!  Atveriame  archyvus, o juose – jaunystės dainos, sena gera animacija ir pirmųjų lietuviškų serialų klasika. Štai kuo galėsite gėrėtis jau nuo birželio mėnesio.  Net  3 mėnesius, 7 dienas per savaitę,  po  2 valandas unikalios pramogos su nostalgijos užtaisu tik per „INIT EKSTRA TV“! Apsilankysime koncertuose, žiūrėsime iki ašarų mielus filmukus vaikams ir prisiminsime senąją televizijos klasiką bei dabar jau legendinius filmus, gimusius Kaune: „Kriminalinės istorijos“, „Tokia Zuzana“, „Tokia Zuzana ir kiti“,  „Kasininkė ir prezidentas...“. Informacijos gerbėjams skirtos  „Ekstra žinios“. Kiekvieną vakarą nuo 18.00 val.  iki pat vidurnakčio ekspresyvios, įdomios ir operatyvios dienos naujienos išskirtiniu formatu  specialiai Jums!

„PLAY TV“ – MUZIKA VISADA ŠALIA!

Dar tik pirmus savo mėnesius skaičiuojantis kanalas visą vasarą nepaliaus džiuginti tų, kam gyvenimas ir muzika – visada greta. Klasikinė muzika ir džiazas, šiuolaikinis šokis ir simfoninių orkestrų koncertai, vaizdo klipai ir autoriniai pasirodymai, taip pat muzikiniai spektakliai, žinomiausi festivaliai, Lietuvos ir užsienio atlikėjai, pasaulinės žvaigždės ir pradedantys talentai. Visa tai ir taip pat relaksacinio britų kanalo „Landscape HD“ išskirtinė retransliacija specialiai tiems, kam muzika – ir kasdienybės dalis, ir didelė šventė!


Rugpjūčio 23 d., šeštadienis

INIT Televizijos programa Komentaras Kategorija Trukmė
7:10 Komedija „Kur Fredas?“ (N-7) 107
9:00 Žinios Kartojama
9:20 Laida „Gyvenu čia“ Kartojama
10:00 Laida „Praktikantai“ Kartojama
10:30 Istorinė drama „Karaliaus kalba“ (N-7) 119
12:30 Laida „Ženklai ant skydo“ Kartojama
13:00 Komedija „Poniutė kaime“ (N-7) 93
14:35 Telelaikraštis
15:55 Komedija „Koncertas“ (N-7) 118
18:00 Pokalbių laida „Susitikimai“
18:45 Dramatinis serialas „Trauma“ (N-7) 45
19:30 Pasaulio muzika: Harry Manx
20:30 Laida „Gyvenimo būdas“
21:00 Veiksmo drama „Pirmoji eskadrilė“ (N-14) 133
23:15 Drama „Apreiškimo knyga“ (S) 114
1:10 Siaubo trileris „Vidurnakčio skerdynių traukinys“ (S) 99
2:55 Programos pabaiga
 
 
© Init 2007 Pagaminta mamaikoj